2024 maart
-
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Taalkeuken
09:00 - 11:00 | Zaal 1 (WOC)Theaterklas Van Kinsbergen College
11:00 - 14:30 | PodiumzaalBiljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteStreetdance Anne’s Dancing vrijdag
16:30 - 19:30 | Theaterzaal / Concertzaal -
Geen evenement
-
Luctor et Emergo Geloofsgemeenschap
09:45 - 11:15 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Naai Atelier
09:30 - 12:00 | Zaal 1Bewegen Werkt
09:30 - 11:30 | Zaal 3Post-Covid bijeenkomst – Hoofdzaal
09:30 - 12:00 | Zaal 1Post-Covid bijeenkomst – Subzaal
10:45 - 12:00 | Zaal 2Post-Covid bijeenkomst – Subzaal
10:45 - 12:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWegwijs Wiel – Vergadering
13:00 - 16:00 | Zaal 3Meer Bewegen voor Ouderen MBvO
14:00 - 15:00 | Zaal 2Ontmoetingsmiddag / activiteit
14:00 - 15:30 | Zaal 1 (WOC)Medadvice Rijbewijskeuring (melden op plein)
15:00 - 21:00 | Zaal 12Extra Gym maandagmiddag
15:45 - 16:45 | Sporthal linkerzijdeCool2Bfit
15:45 - 16:45 | Sporthal rechterzijdeEVV Bultman-Hartholt CMV
17:30 - 19:00 | Sporthallen alle 3SSS Steps en Dynamic (maandagavond)
19:00 - 21:00 | Theaterzaal / ConcertzaalSSS Yoga Maandag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3KNVB Zaalvoetbal
20:30 - 21:30 | Sporthallen alle 3 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Stichting Present inloopspreekuren
09:00 - 12:00 | Spreekkamer 3WOC Koersballen
09:30 - 11:30 | Zaal 1 (WOC)Cesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWegwijs Wiel
12:30 - 17:30 | Zaal 3Sociaal / Financieel Trefpunt
15:00 - 17:15 | Zaal 1Extra Sport+ dinsdagmiddag
16:00 - 17:00 | Sporthal linkerzijdeLoopgroep Gemse Elburg
18:30 - 21:30 | Zaal 1SSS Yoga Dinsdag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3Hengelsportvereniging De Poepenkolk
19:30 - 22:00 | Benedenzaal -
SSS Dames Bodyfit
08:45 - 09:45 | Theaterzaal / ConcertzaalTaalcafe
09:30 - 11:30 | BenedenzaalSociaal / Financieel Trefpunt
10:00 - 12:00 | Zaal 1Concordia (Jan Maat) muzieklessen
12:00 - 19:00 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMDT
12:15 - 13:45 | BenedenzaalJeugdtheaterschool Elburg Karen Sangers
15:00 - 17:00 | Theaterzaal / ConcertzaalBCH (Badminton Club ‘t Harde)
17:30 - 21:30 | Sporthal linker+middenBCH (Badminton Club ‘t Harde)
18:30 - 22:00 | Sporthal rechterzijdeConcordia Elburg repetitie avond
19:30 - 21:30 | Zalen 2 en 3SSS Dynamic / Bodyshape (woensdagavond)
20:00 - 21:00 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6WOC De Stee inloop
09:00 - 16:00 | Zaal 1 (WOC)Bewegen Werkt sporthal midden
09:30 - 11:00 | Sporthal middelsteCesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWOC Klaverjassen
14:00 - 17:00 | PleinStreetdance Anne’s Dancing donderdag
17:30 - 20:30 | Theaterzaal / ConcertzaalCaïssa Schaakclub
19:30 - 23:00 | Zaal 3Popkoor “Sing for Joy”
19:30 - 22:00 | Zaal 1 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Taalkeuken
09:00 - 11:00 | Zaal 1 (WOC)Theaterklas Van Kinsbergen College
11:00 - 14:30 | PodiumzaalBiljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteStreetdance Anne’s Dancing vrijdag
16:30 - 19:30 | Theaterzaal / Concertzaal -
Geen evenement
-
Luctor et Emergo Geloofsgemeenschap
09:45 - 11:15 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Naai Atelier
09:30 - 12:00 | Zaal 1Bewegen Werkt
09:30 - 11:30 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMeer Bewegen voor Ouderen MBvO
14:00 - 15:00 | Zaal 2Ontmoetingsmiddag / activiteit
14:00 - 15:30 | Zaal 1 (WOC)Extra Gym maandagmiddag
15:45 - 16:45 | Sporthal linkerzijdeCool2Bfit
15:45 - 16:45 | Sporthal rechterzijdeEVV Bultman-Hartholt CMV
17:30 - 19:00 | Sporthallen alle 3SSS Steps en Dynamic (maandagavond)
19:00 - 21:00 | Theaterzaal / ConcertzaalSSS Yoga Maandag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3KNVB Zaalvoetbal
20:30 - 21:30 | Sporthallen alle 3 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Stichting Present inloopspreekuren
09:00 - 12:00 | Spreekkamer 3WOC Koersballen
09:30 - 11:30 | Zaal 1 (WOC)Cesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWegwijs Wiel
12:30 - 17:30 | Zaal 3Sociaal / Financieel Trefpunt
15:00 - 17:15 | Zaal 1Extra Sport+ dinsdagmiddag
16:00 - 17:00 | Sporthal linkerzijdeSSS Yoga Dinsdag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3 -
SSS Dames Bodyfit
08:45 - 09:45 | Theaterzaal / ConcertzaalTaalcafe
09:30 - 11:30 | BenedenzaalSociaal / Financieel Trefpunt
10:00 - 12:00 | Zaal 1Concordia (Jan Maat) muzieklessen
12:00 - 19:00 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMDT
12:15 - 13:45 | BenedenzaalJeugdtheaterschool Elburg Karen Sangers
15:00 - 17:00 | Theaterzaal / ConcertzaalBCH (Badminton Club ‘t Harde)
17:30 - 21:30 | Sporthal linker+middenBCH (Badminton Club ‘t Harde)
18:30 - 22:00 | Sporthal rechterzijdeConcordia Elburg repetitie avond
19:30 - 21:30 | Zalen 2 en 3SSS Dynamic / Bodyshape (woensdagavond)
20:00 - 21:00 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6WOC De Stee inloop
09:00 - 16:00 | Zaal 1 (WOC)Bewegen Werkt sporthal midden
09:30 - 11:00 | Sporthal middelsteCesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWOC Klaverjassen
14:00 - 17:00 | PleinStreetdance Anne’s Dancing donderdag
17:30 - 20:30 | Theaterzaal / ConcertzaalCJG Oudercursus Positief Opvoeden
19:00 - 21:00 | Zaal 1Caïssa Schaakclub
19:30 - 23:00 | Zaal 3 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Theaterklas Van Kinsbergen College
11:00 - 14:30 | PodiumzaalBiljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteStreetdance Anne’s Dancing vrijdag
16:30 - 19:30 | Theaterzaal / ConcertzaalGS Stars basketbal wedstrijd sporthal rechts
18:30 - 21:00 | Sporthal rechterzijdeGS Stars basketbal training
21:00 - 22:00 | Sporthal rechterzijde -
Geen evenement
-
Luctor et Emergo Geloofsgemeenschap
09:45 - 11:15 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Naai Atelier
09:30 - 12:00 | Zaal 1Bewegen Werkt
09:30 - 11:30 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMeer Bewegen voor Ouderen MBvO
14:00 - 15:00 | Zaal 2Ontmoetingsmiddag / activiteit
14:00 - 15:30 | Zaal 1 (WOC)Extra Gym maandagmiddag
15:45 - 16:45 | Sporthal linkerzijdeCool2Bfit
15:45 - 16:45 | Sporthal rechterzijdeEVV Bultman-Hartholt CMV
17:30 - 19:00 | Sporthallen alle 3SSS Steps en Dynamic (maandagavond)
19:00 - 21:00 | Theaterzaal / ConcertzaalEVV vergadering
19:30 - 21:30 | Spreekkamer 6SSS Yoga Maandag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3Korfbal Vereniging Elburg KVE
19:30 - 20:30 | Sporthal linkerzijdeKNVB Zaalvoetbal
20:30 - 21:30 | Sporthallen alle 3Vergadering SGE
20:30 - 22:00 | Spreekkamer 6 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Stichting Present inloopspreekuren
09:00 - 12:00 | Spreekkamer 3WOC Koersballen
09:30 - 11:30 | Zaal 1 (WOC)Cesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWegwijs Wiel
12:30 - 17:30 | Zaal 3Sociaal / Financieel Trefpunt
15:00 - 17:15 | Zaal 1Extra Sport+ dinsdagmiddag
16:00 - 17:00 | Sporthal linkerzijdeEVV Bultman-Hartholt trainingen
17:30 - 22:15 | Sporthal middelsteGS Stars basketbal training dinsdag
18:00 - 19:30 | Sporthal rechterzijdeSSS Yoga Dinsdag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3EVV Bultman-Hartholt trainingen
19:30 - 22:30 | Sporthal rechterzijde -
SSS Dames Bodyfit
08:45 - 09:45 | Theaterzaal / ConcertzaalTaalcafe
09:30 - 11:30 | BenedenzaalSociaal / Financieel Trefpunt
10:00 - 12:00 | Zaal 1Concordia (Jan Maat) muzieklessen
12:00 - 19:00 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMDT
12:15 - 13:45 | BenedenzaalKoffiemiddag belcirkel
14:00 - 15:00 | Zaal 1Jeugdtheaterschool Elburg Karen Sangers
15:00 - 17:00 | Theaterzaal / ConcertzaalBCH (Badminton Club ‘t Harde)
17:30 - 21:30 | Sporthal linker+middenBCH (Badminton Club ‘t Harde)
18:30 - 22:00 | Sporthal rechterzijdeConcordia Elburg repetitie avond
19:30 - 21:30 | Zalen 2 en 3SSS Dynamic / Bodyshape (woensdagavond)
20:00 - 21:00 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Icare, Inspiratiedag
08:00 - 12:30 | Theaterzaal / ConcertzaalWOC De Stee inloop
09:00 - 16:00 | Zaal 1 (WOC)CJG Janneke
09:00 - 10:30 | Zaal 3Bewegen Werkt sporthal midden
09:30 - 11:00 | Sporthal middelsteCesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Psychologiepraktijk Grey Matters – P. van der Kroft
11:00 - 13:00 | Spreekkamer 6Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteNuborgh Oostenlicht
12:00 - 15:00 | Zaal 3WOC Klaverjassen
14:00 - 17:00 | PleinStreetdance Anne’s Dancing donderdag
17:30 - 20:30 | Theaterzaal / ConcertzaalCaïssa Schaakclub
19:30 - 23:00 | Zaal 3Popkoor “Sing for Joy”
19:30 - 22:00 | Zaal 1 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6CNV-Vakmensen dhr. G. Knipmeijer
08:30 - 15:00 | BenedenzaalCNV belastingservice
08:30 - 22:00 | Zalen 2 en 3Theaterklas Van Kinsbergen College
11:00 - 14:30 | PodiumzaalBiljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteStreetdance Anne’s Dancing vrijdag
16:30 - 19:30 | Theaterzaal / ConcertzaalEVV competitie DS3 – HSC
18:30 - 21:00 | Sporthal middelsteEVV competitie DS2 – Pauwervoll
18:30 - 21:00 | Sporthal middelsteEVV competitie HS4 – WSV
21:00 - 23:00 | Sporthal linkerzijde -
Geen evenement
-
Luctor et Emergo Geloofsgemeenschap
09:45 - 11:15 | Theaterzaal / ConcertzaalWorship Collective zang en praise dienst
19:00 - 21:30 | Sporthal linker+midden -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Naai Atelier
09:30 - 12:00 | Zaal 1Bewegen Werkt
09:30 - 11:30 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMeer Bewegen voor Ouderen MBvO
14:00 - 15:00 | Zaal 2Ontmoetingsmiddag / activiteit
14:00 - 15:30 | Zaal 1 (WOC)Extra Gym maandagmiddag
15:45 - 16:45 | Sporthal linkerzijdeCool2Bfit
15:45 - 16:45 | Sporthal rechterzijdeEVV Bultman-Hartholt CMV
17:30 - 19:00 | Sporthallen alle 3SSS Steps en Dynamic (maandagavond)
19:00 - 21:00 | Theaterzaal / ConcertzaalSSS Yoga Maandag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3KNVB Zaalvoetbal
20:30 - 21:30 | Sporthallen alle 3 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Stichting Present inloopspreekuren
09:00 - 12:00 | Spreekkamer 3Icare Groep 1
09:00 - 13:00 | Zaal 3WOC Koersballen
09:30 - 11:30 | Zaal 1 (WOC)Cesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteCJG teamvergadering
12:00 - 13:00 | Zaal 2Wegwijs Wiel
12:30 - 17:30 | Zaal 3Sociaal / Financieel Trefpunt
15:00 - 17:15 | Zaal 1Extra Sport+ dinsdagmiddag
16:00 - 17:00 | Sporthal linkerzijdeEVV Bultman-Hartholt trainingen
17:30 - 22:30 | Sporthal linkerzijdeEVV Bultman-Hartholt trainingen
17:30 - 22:15 | Sporthal middelsteGS Stars basketbal training dinsdag
18:00 - 19:30 | Sporthal rechterzijdeSSS Yoga Dinsdag
19:30 - 20:30 | Zalen 2 en 3EVV Bultman-Hartholt trainingen
19:30 - 22:30 | Sporthal rechterzijde -
SSS Dames Bodyfit
08:45 - 09:45 | Theaterzaal / ConcertzaalTaalcafe
09:30 - 11:30 | BenedenzaalFotografie cursus
09:30 - 12:30 | Zaal 2Sociaal / Financieel Trefpunt
10:00 - 12:00 | Zaal 1Concordia (Jan Maat) muzieklessen
12:00 - 19:00 | Zaal 3Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteMDT
12:15 - 13:45 | BenedenzaalJeugdtheaterschool Elburg Karen Sangers
15:00 - 17:00 | Theaterzaal / ConcertzaalBCH (Badminton Club ‘t Harde)
17:30 - 21:30 | Sporthal linker+middenBCH (Badminton Club ‘t Harde)
18:30 - 22:00 | Sporthal rechterzijdeConcordia Elburg repetitie avond
19:30 - 21:30 | Zalen 2 en 3SSS Dynamic / Bodyshape (woensdagavond)
20:00 - 21:00 | Theaterzaal / Concertzaal -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6VCA cursus (Examen)
08:00 - 17:00 | Zaal 3WOC De Stee inloop
09:00 - 16:00 | Zaal 1 (WOC)Stimenz / Gemeente Elburg Belastingaangifte
09:00 - 12:00 | Zaal 2Bewegen Werkt sporthal midden
09:30 - 11:00 | Sporthal middelsteCesar Therapie Jeanine Hoekstra-Bakker
10:00 - 16:00 | Zaal 12Biljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteWOC Klaverjassen
14:00 - 17:00 | PleinStreetdance Anne’s Dancing donderdag
17:30 - 20:30 | Theaterzaal / ConcertzaalCaïssa Schaakclub
19:30 - 23:00 | Zaal 3 -
Isala bloed prikpost (plaats nemen aan 1e tafel)
08:00 - 11:00 | Spreekkamer 6Theaterklas Van Kinsbergen College
11:00 - 14:30 | PodiumzaalBiljartclub biljartmiddag
12:00 - 15:00 | BiljartruimteStreetdance Anne’s Dancing vrijdag
16:30 - 19:30 | Theaterzaal / Concertzaal -
Geen evenement
-
Luctor et Emergo Geloofsgemeenschap
09:45 - 11:15 | Theaterzaal / Concertzaal
Ontdek
‘t Huiken
Kulturhus ’t Huiken is een multifunctioneel centrum voor sport en cultuur, voor veel activiteiten, met veel mogelijkheden.
Mogelijkheden
Naast de mogelijkheid tot diverse sportieve activiteiten, biedt de grote sporthal (inclusief tribune), plaats aan circa 1200 bezoekers (zitplaatsen). Op de zalenpagina vindt u een volledig overzicht van de beschikbare zalen met foto’s van de zalen en de bar met het plein waar een drankje en/of snack genuttigd kunnen worden.
Wij beschikken over een ruime parkeergelegenheid. Bij de hoofdingang zijn twee invalidenparkeerplaatsen gereserveerd. Indien gewenst kunnen wij ook de catering voor u verzorgen. Ons gekwalificeerde personeel staat voor u klaar om u van dienst te zijn.
Kortom; ‘t Huiken is de ideale locatie voor
Evenementen
Cursussen
Tentoonstellingen
Lezingen
Congressen
Bedrijfsfeesten
Toneel
Shows
Vergaderingen
Toernooien
En nog veel meer..
Organisatie
Onze 7 medewerkers vormen het gezicht van Kulturhus ‘t Huiken. De Vereniging Gemeenschapscentrum Elburg is de eigenaar van dit gebouw. De V.G.E. wordt gevormd door meer dan 50 verenigingen en organisaties op het gebied van cultuur en sport.